Alternativní obsah

3D kino

Neděle, 26.11.2017

15:45

Kino Napajedla

Zkrocení zlé ženy

V nové sezóně si pro milovníky klasického baletu připravilo Kino Napajedla speciální kulturní program v podobě přímých přenosů či záznamů těch nejkrásnějších baletních představení přímo z věhlasného Bolshoi Ballet Moskva. Přenosy zajišťuje www.prenosydokin.cz. Přímé přenosy se uskuteční vždy v neděli odpoledne a diváci se mohou těšit rovněž na tradiční skleničku lahodného sektu. Zkrocení zlé ženy - Bolshoi Ballet Moskva Maillot / Šostakovič 2h 05min Neděle 26. listopadu 2017 v 15.45 (záznam) "Balet Zkrocení zlé ženy není příručkou pro macho-muže, ale obraz setkání dvou rozdílných sil přírody, které hledají cestu k vzájemné harmonii." Francouzský choreograf, současný ředitel Les Ballets de Monte Carlo - Jean Chrisoph Maillot vytvořil exkluzivně pro Bolšoj balet adaptaci Shakespearovy komedie Zkrocení zlé ženy. Pod jeho vedením objevíme zcela nové kvality souboru a diváci se mohou přesvědčit, že výkon Bolšoje je nedostižný i v moderních choreografiích.

3D kino

Neděle, 17.12.2017

15:45

Kino Napajedla

Louskáček

V nové sezóně si pro milovníky klasického baletu připravilo Kino Napajedla speciální kulturní program v podobě přímých přenosů či záznamů těch nejkrásnějších baletních představení přímo z věhlasného Bolshoi Ballet Moskva. Přenosy zajišťuje www.prenosydokin.cz. Přímé přenosy se uskuteční vždy v neděli odpoledne a diváci se mohou těšit rovněž na tradiční skleničku lahodného sektu Louskáček - Bolshoi Ballet Moskva Grigorovič / Čajkovski 2h 15min Neděle 17. prosince 2017 v 15.45 (záznam z 21. prosince 2014) Hudba: Piotr Čajkovskij Choreografie: Jurij Grigorovič Libreto: Jurij Grigorovič podle E.T.A. Hoffmanna a Maria Petipy Obsazení: Denis Rodkin (Princ), Anna Nikulina (Marie), Andrej Merkurjev (Drosselmeyer), Vitaly Biktimirov (Myší král) Již tradičně v čase vánočním přinášíme toto rodinné představení Velkého divadla plné oslnivých kouzel. Louskáček je rozkošné vánoční představení pro celou rodinu, pohádka o holčičce Marušce a jejím kouzelném vánočním dárku - louskáčku na ořechy, který se v její fantazii promění v krásného prince. Balet na motivy pohádky E. T. A. Hoffmanna je symbolem vánoční atmosféry po celém světě.

Přímé přenosy a záznamy hudebních koncertů jako například Metropolitní opery v New Yorku, baletů, divadelních představení či prohlídek světových muzejí bude možné zhlédnout ve 2D, 3D nebo také v trojrozměrném zvukovém formátu Auro 11.1 – 3D + 3D. 

Jako jedno ze 6 kin v ČR disponujeme také 3D zvukem. Hudební zážitek je tak zaručen.

Ovčáček miláček - přímý přenos v Kině Napajedla

Druhý díl nekorektního kabaretu Městského divadla Zlín se v přímém přenosu vrací do kin (www.prenosydokin.cz). V Kině Napajedla se těšíme 20.11. v 19 hod.

VSTUPENKY JSOU V PŘEDPRODEJI ZDE. Další informace na události ZDE.

Se svou politickou satirou Zlíňáci tentokrát citelně přitvrzují. Děj umístil autor a režisér Petr Michálek do blízké budoucnosti, a sice do období vrcholící prezidentské kampaně v ČR zkraje roku 2018. Na jevišti to znovu hýří těmi nejabsurdnějšími a zároveň zcela autentickými výroky představitelů naší politické scény. Marek Příkazký opět září v roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, skvělě ho pak doplňuje Zdeněk Julina jakožto Andrej Babiš.

Umí Miloš Zeman opravdu běžkovat? Chutnají Bohuslavu Sobotkovi šulánky? Dívá se Jiří Ovčáček na Pána prstenů? Ukáže už Andrej konečně svého pindíka? A co na to Michaela Jílková?

Scénář a režie: Petr Michálek
Hrají: Marek Příkazký, Zdeněk Julina, Vojtěch Johaník, Jakub Malovaný, Matěj Štrunc, Rostislav Marek, Pavel Vacek, Radoslav Šopík, Marta Bačíková a další.

Vstupné:
ZTP, senioři a studenti do 26 let 180 Kč
plné vstupné 200 Kč 

Vstupné je možné zakoupit předem v Informačním centru Napajedla a v Kině Napajedla vždy hodinu před každou filmovou projekcí.
On-line lze zakoupit zde - http://kino.napajedla.cz/kalendar/2017/11/20

 

Přímé přenosy Bolshoi Ballet Moskva v Kině Napajedla

V nové sezóně si pro milovníky klasického baletu připřiavuje Kino Napajedla speciální kulturní program v podobě přímých přenosů těch nejkrásnějších baletních představení přímo z věhlasného Bolshoi Ballet Moskva.

Další podrobnosti sledujte na údálosti ZDE. Vstupenky již brzy v předprodeji.

 

Série 4 přímých přenosu začíná představením Zkrocení zlé ženy, 26. listopadu. Následuje tradiční balet Louskáček 17. prosince, slavný balet Romeo a Julie se představí 21. ledna 2018 a kulturní sezónu završí Plameny Paříže, které budou uvedeny 4. března 2018.

Přímé přenosy se uskuteční vždy v neděli odpoledne a diváci se mohou těšit rovněž na tradiční skleničku lahodného sektu. 

 

Příjemné kulturní zážitky přeje tým Kina Napajedla


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate