Alternativní obsah

Neděle, 04.03.2018

15:45

Kino Napajedla

Plameny Paříže

V nové sezóně si pro milovníky klasického baletu připravilo Kino Napajedla speciální kulturní program v podobě přímých přenosů či záznamů těch nejkrásnějších baletních představení přímo z věhlasného Bolshoi Ballet Moskva. Přenosy zajišťuje www.prenosydokin.cz. Přímé přenosy se uskuteční vždy v neděli odpoledne a diváci se mohou těšit rovněž na tradiční skleničku lahodného sektu. Plameny Paříže; Ratmansky / Assafjev, 2h 15min, Neděle 4. března 2018 v 15.45 (živě). Plameny Paříže jsou dramatickým baletem o dvou dějstvích s historickým námětem z Velké francouzské revoluce na hudbu ruského skladatele Borise Asafjeva. Plameny Paříže měly premiéru v Mariínském divadle v tehdejším Leningradě (1932), v choreografii Vasilije Vajnonena, kdy v hlavních rolích vystoupili Natalia Dudinská, Konstantin Sergejev a Vachtang Čabukiani. Hned v následujícím roce se dočkal premiéry i v moskevském Bolšoji (1933) s hvězdným obsazením: Alexejem Jermolajevem a Marinou Semenovou.

Přímé přenosy a záznamy hudebních koncertů jako například Metropolitní opery v New Yorku, baletů, divadelních představení či prohlídek světových muzejí bude možné zhlédnout ve 2D, 3D nebo také v trojrozměrném zvukovém formátu Auro 11.1 – 3D + 3D. 

Jako jedno ze 6 kin v ČR disponujeme také 3D zvukem. Hudební zážitek je tak zaručen.

 

Přímé přenosy Bolshoi Ballet Moskva v Kině Napajedla

V nové sezóně si pro milovníky klasického baletu připřiavuje Kino Napajedla speciální kulturní program v podobě přímých přenosů těch nejkrásnějších baletních představení přímo z věhlasného Bolshoi Ballet Moskva.

Další podrobnosti sledujte na údálosti ZDE. 

Vstupné:

ZTP, senioři a studenti do 26 let 180 Kč

plné vstupné 220 Kč

abonentka (v případně koupi všech 4 představení současně) 640 Kč. Zvýhodněné vstupné je možné zakoupit nejpozději do 26.11. de 15.45.

Vstupné je možné zakoupit předem v Informačním centru Napajedla a v Kině Napajedla vždy hodinu před každou filmovou projekcí.

On-line lze zakoupit zde - představení ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY  26.11. | 15.45

On-line lze zakoupit zde - představení LOUSKÁČEK 17.12. | 15.45

On-line lze zakoupit zde - představení ROMEO A JULIE 21.1. | 15.45

On-line lze zakoupit zde - představení PLAMENY PAŘÍŽE  4.3. | 15.45

 

Série 4 přímých přenosu začíná představením Zkrocení zlé ženy, 26. listopadu. Následuje tradiční balet Louskáček 17. prosince, slavný balet Romeo a Julie se představí 21. ledna 2018 a kulturní sezónu završí Plameny Paříže, které budou uvedeny 4. března 2018.

Přímé přenosy se uskuteční vždy v neděli odpoledne a diváci se mohou těšit rovněž na tradiční skleničku lahodného sektu. 

 

Příjemné kulturní zážitky přeje tým Kina Napajedla


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2018 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate