Alternativní obsah

3D kino

Čtvrtek, 18.05.2017

18:30

Kino Napajedla

Leonardo da Vinci: Génius v Miláně

Při příležitosti konání nejdůležitější kulturní události roku EXPO 2015 v Miláně se uskutečnila i unikátní výstava "Leonardo 1452 - 1519", na které byla k vidění nejzajímavější díla Leonarda da Vinci. Expozice byla výsledkem šestileté práce odborníků, kterou si teď můžete díky využití moderních filmařských technologií vychutnat i ve svém kině. Výstava přestavuje nejznámější díla Leonarda da Vinci, detailně si tak budete moct v kině prohlédnout jeho obrazy, ale také rukopisy, přírodopisné nákresy, utopické projekty, anatomické kresby a mytické výjevy. Na závěr dokumentu se vydáte na cestu po samotném Miláně, městě,které Leonarda inspirovalo a utvářelo jako malíře, vědce, inženýra, spisovatele i architekta. To vše v nejlepší obrazové i zvukové kvalitě, díky které si vychutnáte každý detail a budete mít pocit, jako byste byli přímo v Miláně a v centru dění.

Titulky

Návrat Génia: DA VINCI. Unikátní přehlídka děl renesančního umělce Leonarda da Vinci prvně v kinech po celém světě!

 Získejte spolu s největšími odborníky exkluzivní přistup k mistrovským dílům a podnikněte tak unikátní výpravu za krásou jeho děl a za záhadami jeho života v Miláně. Výstava “Leonardo 1452-1519 se uskutečnila při při příležitosti Expo 2015 v Miláně a byla výsledkem šestileté práce odborníků. Díky využití moderních filmařských technologií si můžete výstavu vychutnat i v Kině Napajedla 18.5. v 18:30 h.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přímé přenosy a záznamy hudebních koncertů jako například Metropolitní opery v New Yorku, koncert Rolling Stones, baletů, divadelních představení či prohlídek světových muzejí bude možné zhlédnout ve 2D, 3D nebo také v trojrozměrném zvukovém formátu Auro 11.1 – 3D + 3D. 

Jako jedno ze 6 kin v ČR disponujeme také 3D zvukem. Hudební zážitek je tak zaručen.

 

 

 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate