Divadlo

Michal Ondra a Abstract.cz uvádějí muzikál mladého režiséra, skladatele a hudebníka Matěje Tauše. 

CHLAPEC A HVĚZDA

Klub kultury Napajedla vás srdečně zve na předpremiéru muzikálu Chlapec a Hvězda, která se uskuteční v pátek 8. září od 19.30 hodin v sále Kino Napajedla.


Příběh devatenáctiletého Tomáše, který po odmítnutí zjistí, jakou sílu může mít láska, je-li opravdová. Z nebe se snese Bára, hvězda, která sestoupí z oblohy jen proto, aby ho mohla milovat. Zdá se vám to jako pohádka? Jeho přátelům a spolužákům se to taky nezdá příliš pravděpodobné. Zvlášť, když nikdo jiný, než Tomáš jeho milovanou Báru nevidí. Příběh má ovšem nečekané rozuzlení…
Chlapec a hvězda je příběhem o hledání pravdy, která se skrývá všude kolem nás, a kterou jen nevnímáme. Nebo ji ani vnímat nechceme.


Režijní koncepce je hravá, pohrává si s představivostí diváka. Rovněž i stylizace tance není pro český muzikál typická. Jedná se tedy o něco úplně nového a zcela jedinečného – projekt navíc nabízí praxi mladým, talentovaným umělcům.
Režisér Matěj Tauš dodává: „Nezáleží na tom, aby divadlo praskalo ve švech. Ale aby se lidé, kteří z něj odcházejí – usmívali, nebo plakali – aby v lidech probouzelo emoce!“

Vstupné: 90 Kč
Předprodej v Informační centrum Napajedla od 1. 8. 2017!


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate