Kino Art

Čtvrtek, 14.12.2017

19:00

Kino Napajedla

Thelma

Thelma právě nastoupila na vysokou školu. Poprvé zakouší vír hlavního města a odloučení od svých nábožensky založených rodičů. Pro uzavřenou a křehkou dívku není snadné navazovat přátelství a tápe. Její svět se však dramaticky promění ve chvíli, kdy potká krásnou a vřelou Anju. Jak se vzájemný cit dívek prohlubuje, bojuje Thelma se svou vírou, pokušením, přívalem emocí a s tajemnými silami, které ji zcela pohlcují. Ve snaze vysvětlit nadpřirozené a děsivé události, které se kolem ní dějí, se noří do svého nitra a do temné rodinné minulosti. Mystický, znepokojivý a uhrančivý thriller o nejtemnějších lidských touhách a osudové lásce natočil jako svůj čtvrtý celovečerní film Joachim Trier, jeden z nejvýraznějších skandinávských tvůrců současnosti. Snímek byl s úspěchem uveden na festivalech v Torontu a Haugesundu a bude reprezentovat Norsko na letošních Oscarech.Zdroj: Kino Světozor Oficiální text distributora.

Titulky

Filmový klub pro náročného diváka Kino Art – nově se můžete těšit 2 čtvrtky v měsíci.

Filmové klasiky a nová díla světové i domácí kinematografie z distribuce různých artových distributorů.

Mnohdy nízkorozpočtová produkce filmů, které se odlišují od komerce, mainstreamu, snažíci se pracovat s estetikou filmů a filmových postupů.

 

čtvrtek 12.10. 2017, První projekce filmového klubu

Slavnostní zahájení prvního filmového klubu v Napajedlích s režisérem filmu Svět podle Daliborka! 

Program začíná v 18.00 volně přístupnou přednáškou Víta Klusáka na téma Dokument a/vs. fikce. Poté následuje projekce filmu Svět podle Daliborka / časosběrný filmový portrét českého neonacisty z Prostějova, po které bude diskuze za účasti samotného režiséra filmu, Víta Klusáka (Český sen, Matrix AB, Ano, šéfe!). 

Diváci a divačky si mohou na místě zakoupit za 60 Kč kartičku od AČFK, díky které mají automaticky po dobu jednoho roku slevu 20 Kč na klubové projekce a další výhody (zlevněná akreditace na LFŠ v UH). Na místě budou k rozebrání i plakáty na starší a novější tituly z nabídky kin. 

Tým Kina Napajedla se na vás těší!


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate