Kino Cykly

Kino Cykly zaměřené seskupují do filmového cyklu filmy, jež jsou zaměřeny na vybraného režiséra, ozvěny, festivalů apod.

Vychutnejte si v květnu cyklus „Bardzo fajny film“ v Kino Napajedla

 Český vítěz projektu Scope100, polský snímek POSLEDNÍ RODINA, vyhrál první místo v konkurenci dalších 6 filmů. Zázračný polský debut režiséra Jana P. Matuszynskiho vypráví neuvěřitelný příběh slavného polského malíře Zdzislawa Beksińského a jeho syna Tomka, který se navzdory boji s vnitřními démony noří do světa hudby a filmů a stává se průkopníkem západní popkultury v Polsku. Snímek, který deník Guardian označil za „ohromující portrét s dechberoucími hereckými výkony“ vstoupí do českých kin na jaře. Díky projektu Scope100 mohou diváci zhlédnout ve vybraných kinech v ČR filmy, které nemají českého distributora. V KiněNapajedla, neděle 14.5. ve 20:00 h.  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                                                                                                      

JIŽ PROBĚHLO.

Cyklus filmů VLIV MOCI v dubnu v Kino Napajedla

Najít slovo, které by vystihovalo dubnový cyklu VLIV MOCI spojený s pěti filmovými novinkami zasazenými do období druhé světové války či těsně po ní je prosté – neštěstí jednotlivce i národů. Jednoduché a prosté však nejsou osudy postav, které se opírají o skutečné příběhy.

Jaká byla osobní sekretářka Josepha Goebbelse? Co nám říká příběh slavného polského malíře, který odmítl dělat kompromisy a byl perzekuován? Jaký život žili lidé z varšavského ghetta? Uvědomíte si, jak složitý byl život v časech, které si nikdo nepřál.

V Kino Napajedla, vždy ve 20:00 h.

Popírání holocaustu - neděle 2.4. ve 20 h

Mžitky - úterý 4.4. ve 20 h

Úkryt v ZOO - neděle 9.4. ve 20 h

Díra v hlavě - neděle 16.4. ve 20 h

Jeden německý život - neděle 23.4. ve 20 h

 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate