Koncerty

Pořádná dávka rocku od nefalšovaných KISSÁKŮ přímo z Las Vegas! Zažijt pocit, kdy legendární kapela přistála helikoptérou na střeše hotelu Hard Rock Hotelu a ovládla celé město svojí excelentní hudební show. Dostaň se do zákulisí a objev to, co je divákovi skryto za pódiem.

KISS koncert z LAS VEGAS, www.kissvkinech.cz V Kině Napajedla 20.5., 19.00 h

 

A v rockovém duchu pokračujeme i v červenci a v srpnu v rámci letního Kina Napajedla. Sledujte www.kinonapajedla.cz nebo www.facebook.com/kinonapajedla/

21.7. / 21.30 / LEMMY FOREVER - Letní kino Nový Klášter

Život a kariéra heavymetalového průkopníka a kultovní ikony Lemmy Kilmistera, raketového pohonu legendární kapely Motörhead.

25. 8. / 21.30 / BŮH TI ŽEHNEJ OZZY OSBOURNE - Letní kino Nový Klášter

Unikátní portrét legendárního zpěváka mapující jeho nejtemnější období a cestu zpět na vrchol. Autoři strávili na cestách více než dva roky než vznikl tento film.

SUPER DUPER ALICE COOPER - Kino Napajedla

www.alicecooperfilm.cz

Vítejte v jeho děsivém snu! Předtím, než na pódia přišel Marilyn Manson, předtím než na plátna přišel Freddie Kruger, svět hrůzy ovládal Alice Cooper. Syn faráře, mistr hororových show s funkční gilotinou. Příběh, který vypráví Alice Cooper osobně.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

JIŽ PROBĚHLO:

V roce 2015 se díky skvělé akustice sálu uskutečnily také koncerty – country kapela Poutníci, australský bluesový kytarista Gwyn Ashton, holandské jazzové uskupení Ruchadze Band a písničkáři Jaroslav Hutka a Jan Burian.

 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate