Letní kino

Středa, 21.08.2019

21:00

Kino Napajedla

Baťa, první globalista | LETNÍ KINO

Vstup ZDARMA /nádvoří Nového Kláštera/. V případě deště se projekce ruší a bude stanoven jiný termín. Tomáš Baťa - první československý podnikatel, zakladatel světové obuvnické velmoci, starosta Zlína. Také první globalista, který do světa vyslal nejen své zboží, ale i vlastní filozofii fungování podniku, práce a dokonce i života. Peter Kerekeš se ve svém dokumentu snaží odpovědět na otázku, zda je kapitalismus, jak ho Baťa budoval, utopií, nebo reálnou možností. Projekce filmu BAŤA, PRVNÍ GLOBALISTA je realizována ve spolupráci s KineDok.  KineDok, to je autorský dokument na 180 netradičních místech v 7 zemích Evropy. Jsme mezinárodní společenství a alternativní distribuční síť spojující fanoušky a tvůrce dokumentárního filmu. Vytváříme prostor pro sdílený zážitek. Film bude uveden v ČESKÉM ZNĚNÍ.

Pátek, 23.08.2019

21:00

Kino Napajedla

Zrodila se hvězda | LETNÍ KINO

Vstupné v prodeji na místě /nádvoří Nového Kláštera/ v ceně 80 Kč. Občerstvení připraveno. V případě deště se projekce ruší a bude stanoven jiný termín. Hlavní roli v dechberoucím romantickém dramatu Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou ovšem celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradley Coopera je tento film jeho režijním debutem. Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódiích a o to více se potýká se svými vnitřními démony.

Dabing

Neděle, 01.09.2019

20:00

Kino Napajedla

Ženy v běhu | Radniční nádvoří - LETNÍ KINO

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti! Skvělé zakončení prázdnin a leťnáku na radničním nádvoří v Napajedlích s filmem Ženy v běhu!Utekla vám projekce v kině, nestihli jste červencový leťnák nebo prostě tenhle film chcete vidět znovu? Přijďte na první filmovou projekci na nádvoří radnice. Komedie, kterou v Kino Napajedla a Letní kino Napajedla vidělo rovných 1 800 diváků!Na místě pro vás bude připraveno občerstvení a veškeré potřebné zázemí. Pokladna letního kina otevírá na místě v 19.00. Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton!  Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít. Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Nejstarší Marcela (Tereza Kostková) čelí dennodenně průšvihům svých tří synů a jejich otec Karel (Ondřej Vetchý) ji už dvacet let neumí, nebo nechce, požádat o ruku. Prostřední Bára (Veronika Khek Kubařová) touží po dítěti, jenže pro něj zatím nenašla toho pravého tatínka. Její biologické hodiny bijí na poplach. A nejmladší Kačka (Jenovéfa Boková) sice chlapa má, ale ten chlap má jeden zásadní háček – manželku. Zamilovaná Kačka přesto lpí na vztahu bez budoucnosti. Je zřejmé, že dcery mají momentálně úplně jiné priority než běžecký trénink. Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah… Upozornění: V rámci akce mohou být pořizovány fotografie a videozáznamy sloužící k propagačním aktivitám pořadatele.

LETNÍ KINO NAPAJEDLA

14. června zahajujeme 3. ročník letňáku! Kompletní program naleznete v této sekci výše.

 

Ohlédnutí za minulými ročníky

Už druhý rokem v areálu Nového Kláštera v Napajedlích v období 12. 7. až 1. 9. ožilo Letní kino Napajedla. Celkem 19 zajímavými filmy jsme potěšili dospělé i děti, ale také fanoušky muzikálu, komedie či dokumentu, kdy byly opět zařazeny tituly zdarma v rámci projektu Promítej i ty!

Veškeré dění jste mohli sledovat ve facebookové události ZDE.

Děkujeme všem partnerům, sponzorů a především vám divákům! 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2019 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate