Letní kino

LETNÍ KINO NOVÝ KLÁŠTER

Těšte se na horké letní večery ve společnosti báječných filmů a skvělého občerstvení z kavárny Café Klášter!  Filmové projekce až do konce prázdnin v areálu Nového Kláštera. Startujeme v sobotu, 15.7.

So 15.7.

Zahájení promítání Letního kina 21.30/ ROMing / V hlavní roli Bolek Polívka

V průběhu celého odpoledne a večera prodej autorských výrobků Mi Vera, fotokoutek / tradiční romské kroje/, speciality romské kuchyně a nebude chybět ani zahrádka Café Klášter.

komedie, road movie / Česko, Rumunsko, Slovensko, 2007, 105 min.

Roman (Marián Labuda) dal kdysi dávno kamarádovi slib, že až jejich děti dospějí, ožení se Romanův syn Jura s jeho dcerou. Cesty rodin se rozešly. Po letech přichází dopis, nevěsta dosáhla dospělosti a je třeba dávný slib naplnit. Potíž je v tom, že Jura studuje vysokou školu, chodí s atraktivní blondýnou, ženit se nechce a už vůbec nestojí o děvče odkudsi ze slovenské vesničky, které v životě neviděl. Přístupné bez omezení. 50  Kč

* V případě nepřízně počasí je zajištěn náhradní prostor Kina Napajedla.

 

Čt 20.7.

21.30 / Letní kino dětem - Zpívej

animovaný, komedie, rodinný / USA, 2016, 110 min.

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. 

Přístupné bez omezení. 50 Kč

 

Pá 21.7.

21.30 / Rock film festival - Lemmy Forever

životopisný, hudební, USA, 2010, 110 min.

Kariéra zpěváka s chraplavým hlasem se více jak čtyři desetiletí protíná s mnoha mezníky v dějinách rockové hudby. Po dobu tří let sledovala kamera tohoto neklidného rockového válečníka na cestě z jeho zaneřáděného hollywoodského bytu na evropské stadiony.

Nepřístupné pro děti do 15 let. 50 Kč

 

Ne 23.7.

21.30. / Letní dobrodružství - Špunti na vodě

rodinný, komedie / ČR, 2017, 83 min.

Rodiče bratrů Igora a Davida chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra, povahou tak trochu dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech, tak, jako za starých časů. Jenže od dob společných spanilých jízd se leccos změnilo.

Přístupný bez omezení. 50 Kč

 

St 26.7.

21.30 / Kino nejen pro seniory - Život začíná po stovce

Dokumentární  / Švédsko, 2015, 58 min.

Švédka Dagny má svůj vlastní blog, kam denně přispívá. Fakt, že se blogerka Dagny narodila v roce 1912, se zdá nepodstatný. Jak sama říká, být aktivní a mít vůli učit se stále novým věcem není otázkou věku. Skrze svůj příběh vzkazuje, že je třeba odhodit stud a strach – na to je život příliš krátký.

Přístupný bez omezení. ZDARMA

 

Čt 27.7.

21.30 / Letní kino dětem - Trollové

animovaný, dobrodružný, rodinný / USA, 2016, 92 min.

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Užijte si skvělou zábavu v jejich společnosti.

Přístupné bez omezení. 50 Kč

 

So 29.7.

21.30 / Letní romance - Všechno nebo nic

komedie, romantický / ČR/SR, 2017, 107 min.

Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. Prožijte s nimi jejich dobrodružství!

Nevhodné pro děti do 12 let. 50 Kč

 

St 2.8.

21.00 / Manžel na hodinu / V hlavní roli Bolek Polívka

Pokračování mimořádně úspěšné české komedie Hodinový manžel

komedie / ČR, 2016, 104min.

Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! 

Nevhodné pro děti do 12 let. 50 Kč

 

Čt 3.8.

21.00 / Letní kino dětem - Alenka v říši divů: Za zrcadlem

rodinný, fantasy /USA, 2016, 104 min.

Devatenáctiletou Alenku čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Ocitá se v ohromujícím a fantastickém světě s celou řadou podivuhodných postav!

Přístupné bez omezení. 50 Kč

 

St 9.8.

21.00 / Kino nejen pro seniory - Hiphop-erace

dokumentární, rodinný / Nový Zéland, 2014, 93 min.

Může se soubor seniorů, jehož věkový průměr se blíží devadesátce a skoro všichni členové vlastní umělou kloubní náhradu, úspěšně zúčastnit hiphopové taneční soutěže? Film sleduje fascinující cestu novozélandských nadšenců, kteří to se svým vystoupením chtějí dotáhnout až do Las Vegas. 

Přístupné bez omezení. ZDARMA 

 

Čt 10.8.

21.00 / Letní romance - La La Land

drama, komedie, muzikál, romantický / USA, 2016, 127 min.

Film oceněný šesti OSCARY a sedmi ZLATÝMI GLOBY. Moderní pojednání klasického hollywoodského milostného románuumocněného skvělými písničkami doprovázenými úžasnými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející selásky až po trpké zklamání z velkých ambicí.

Nevhodné pro děti do 12 let. 50 Kč

 

Čt 17.8.  

21.00 / Letní kino dětem - Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

dobrodružný, rodinný, fantasy / USA, 2016, 107 min.

Příběh o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana kdysi mocného poloboha Mauiho, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství!

Přístupný bez omezení. 50 Kč

 

 

Pá 18.8.

16.00 / Zahradní vege slavnosti na zahrádce Café Klášter + šátkový festival

Zpříjemněte si krásný letní den návštěvou báječné vege párty, kde ochutnáte spoustu zajímavých dobrot.  Chybět nebude ani skvělá hudba a také jedna velká NOVINKA – nultý ročník šátkového festival, kde bude možné šátky vyměňovat či kupovat.  A jaké je ideální vstupenka? Přeci šátek! Večer pokračujeme filmem Co se nenosí s tématem upcycling.

21.00 / Cyklus Ekologie - Co se nenosí

Dokumentární / Estonsko, 2015, 59 min.

Upcyklace je čím dál rozšířenější metoda, která dokáže využít materiál z přebytečných výrobků k vytvoření produktu vyšší hodnoty. Své kolekce podle tohoto principu vytváří i estonská módní návrhářka Reta Ausová. Využívá textil, který by běžně skončil na skládce, podobně jako další tisíce tun oblečení, které se neprodalo nebo vyšlo z módy.

Přístupný bez omezení.  ZDARMA

 

St 23.8.

21. 00 / Cyklus Ekologie - Bicykly versus automobily

dokumentární /Švédsko, 2015, 88 min.

Budeme stavět cyklostezky nebo mosty pro auta? Na světě neexistuje velké město, které by vyřešilo otázku mobility pomocí osobních automobilů. Stávající způsob organizování života ve velkých městech by se měl zásadně změnit a mělo by se přejít k systému, který bude zahrnovat i jízdní kola a veřejnou dopravu. 

Přístupný bez omezení.  ZDARMA

 

Čt 24.8.

21.00 / Letní kino dětem - Fantastická zvířata a kde je najít

dobrodružný, rodinný, fantasy / USA, 2016, 103 min.

Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?

Nevhodné pro děti do 12 let. 50 Kč

 

Pá 25.8.

21.00 / Rock film festival - Bůh ti žehnej Ozzy Osbourne

životopisný, hudební, GB,2011, 96 min.

Autoři filmu strávili více jak dva roky na cestách s Ozzy Osbournem. Skoro všichni přežili... Unikátní celovečerní portrét rockové legendy Ozzy Osbourna.

Nepřístupné pro děti do 15 let. 50 Kč

 

V případě nepřízně počasí se venkovní projekce letního kina ruší.  


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate