Program

Vysvětlivky 3D obraz 3D obraz i zvuk Dabing Titulky
3D kino

Středa, 23.08.2017

21:00

Kino Napajedla

Kola versus auta

Sao Paulo, Los Angeles nebo Toronto jsou známé svou problematickou dopravní politikou. Diktát automobilového průmyslu, leckde nejvýraznějšího zdroje financí pro městské i státní kasy, má fatální dopad na celý městský prostor, plynulý pohyb obyvatel, jejich čas i zdraví. Dokument sleduje, jak se pro řadu jedinců stala východiskem městská cyklistika a jak spolu se zvyšujícím se počtem cyklistů sílí po celém světě občanské iniciativy na jejich podporu. Film se dotkne situace ve městech, kde se kola stala převažujícím dopravním prostředkem (Berlín, Amsterdam či Kodaň). Inspirativní snímek má široký záběr, dává prostor nápaditým komentářům a představuje různé aspekty boje cyklistů o bezpečný pohyb ve městech – s vtipem, nadhledem a za přitažlivého hudebního podkresu.Jeden svět 2016 Oficiální text distributora.

3D kino

Čtvrtek, 24.08.2017

21:00

Kino Napajedla

Fantastická zvířata a kde je najít

Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?Freeman Ent. Oficiální text distributora.

3D kino

Pátek, 25.08.2017

21:00

Kino Napajedla

Bůh ti žehnej Ozzy Osbourne

Autoři filmu strávili více jak dva roky na cestách s Ozzy Osbournem. Skoro všichni přežili... Unikátní celovečerní portrét rockové legendy Ozzy Osbourna.Atlantis Entertainment Oficiální text distributora.

3D kino

Čtvrtek, 31.08.2017

15:00

Kino Napajedla

Hurvínek a kouzelné muzeum

3D kino

3D kino

Čtvrtek, 31.08.2017

18:00

Kino Napajedla

Auta 3

Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá automechanička Cruz Ramirezová, která však sama pomýšlí na vítězství a inspirace od Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve Zlatém pístu všem dokázat, že nepatří do starého železa.PŘEDFILM: Lou, nový krátký film společnosti Pixar Animation Studios, který režíroval Dave Mullins, vypráví o krabici ztrát a nálezů, a neviditelných stvůrách, které se v ní ukrývají. Falcon Oficiální text distributora.

Dabing

3D kino

Pátek, 08.09.2017

19:30

Kino Napajedla

Chlapec a hvězda

Michal Ondra a Abstract.cz uvádějí muzikál mladého režiséra, skladatele a hudebníka Matěje Tauše. Klub kultury Napajedla vás srdečně zve na předpremiéru muzikálu Chlapec a Hvězda, která se uskuteční v pátek 8. září od 19.30 hodin v sále Kino Napajedla. Příběh devatenáctiletého Tomáše, který po odmítnutí zjistí, jakou sílu může mít láska, je-li opravdová. Z nebe se snese Bára, hvězda, která sestoupí z oblohy jen proto, aby ho mohla milovat. Zdá se vám to jako pohádka? Jeho přátelům a spolužákům se to taky nezdá příliš pravděpodobné. Zvlášť, když nikdo jiný, než Tomáš jeho milovanou Báru nevidí. Příběh má ovšem nečekané rozuzlení… Chlapec a hvězda je příběhem o hledání pravdy, která se skrývá všude kolem nás, a kterou jen nevnímáme. Nebo ji ani vnímat nechceme. Režijní koncepce je hravá, pohrává si s představivostí diváka. Rovněž i stylizace tance není pro český muzikál typická. Jedná se tedy o něco úplně nového a zcela jedinečného – projekt navíc nabízí praxi mladým, talentovaným umělcům. Režisér Matěj Tauš dodává: „Nezáleží na tom, aby divadlo praskalo ve švech. Ale aby se lidé, kteří z něj odcházejí – usmívali, nebo plakali – aby v lidech probouzelo emoce!“ Vstupné: 90 Kč Předprodej v Informační centrum Napajedla od 1. 8. 2017!


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2017 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate