Kalendář akcí

Největší showman

Přidat událost do kalendáře

Pondělí, 05.03.2018 / 10:00 / Kino Napajedla

3D kino

USA 2017 105 min

Muzikál / Drama / Romantický / Životopisný

REŽIE: Michael Gracey, SCÉNÁŘ: Jenny Bicks, Bill Condon

KAMERA: Seamus McGarvey, HUDBA: John Debney, Benj Pasek, Justin Paul

HRAJÍ: Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron, Zend

Přístupné bez omezení

Největší showman je originální muzikál inspirovaný životem P. T. Barnuma, muže, pro nějž každá překážka a nezdar byly jen dalším odrazovým můstkem na pouti ke hvězdám. A právě díky jeho vizionářství a energii vznikl showbyznys.

Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionář, jehož upřímné nadšení je naprosto nakažlivé. A to i v časech, kdy jeho nezlomný optimismus a energie jsou jediným bohatstvím, které zrovna má k dispozici. Barnum začíná svou životní cestu vedoucí až k hvězdnému úspěchu s naprosto prázdnou kapsou, za to však s hlavou plnou fantastických nápadů. Díky nim vytvoří a postupně sestaví fascinující show zaplněnou úžasnými žongléry, tanečníky, akrobaty, vousatými zpěvačkami, nejsilnějšími, nejmenšími i nejvyššími muži. Z jeho představení se navzdory mnohým předsudkům stává celosvětová senzace. A Barnum úspěch své show dokáže náležitě podpořit pomocí do té doby nevídané reklamní kampaně, která mu vyslouží označení „princ humbuků“ a jeho jméno se stává synonymem pro pořádně nafouknutou propagaci.

V muzikálu Největší showman se po boku Hugha Jackmana představí Michelle Williams a do velké role v muzikálu se od časů Muzikálů ze střední vypracoval i Zac Efron. Role jeho partnerky se ujala populární americká zpěvačka, tanečnice, herečka a modelka Zendaya. Na muzikálových písních se pak podíleli textaři ocenění Oscarem za film La La Land.

Titulky

TrailerNahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2019 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate