Kalendář akcí

Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu

Přidat událost do kalendáře

Pátek, 30.03.2018 / 15:00 / Kino Napajedla

3D kino

Rusko, 2016, 89 min

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

Režie: Alexej Cicilin, Scénář: Alexej Cicilin, Vladimir Nikolaev, Aleksey Zamyslov, Andrey Korenkov, Robert Lence, Hudba: Fabrizio Mancinelli, Hrají: Garik Charlamov, Ivan Ochlobystin, Olga Zubkova, Dee Bradley Baker, Vanessa Johan

Přístupné bez omezení

Pokračování populární animované série je opět plné dobrodružství, humoru i kouzel. Naši hrdinové se střetnou s magií ohně a ledu a tak jim chvilku bude pořádně horko a chvíli zase hodně velká zima.

Hlavní hrdinkou příběhu je opět odvážná Gerda, která porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaie. Díky tomu se z nich staly tak trochu pohádkové celebrity. Zatímco Gerda to bere s nadhledem, zasněný Kai se o něco hůře vyrovnává se svou popularitou, kdy mu u nohou pravidelně omdlévají mladé dívky. Aby si od této vysilující slávy trochu odpočinuli, vydávají se do hor za svým trollím kamarádem Ormem, kde na ně však nečeká žádná odpočinková dovolená, ale pořádné nové dobrodružství.

Do trollích hor k Ormovi totiž také dorazí Rolan, mladík vyhledávající hrdinské činy, který se v trollích legendách dočte o starobylém kouzelném trollím Kameni ohně a ledu. Pochopitelně jej jako pravý hrdina musí hledat a nalézt! A když se k nim ještě připojí drsná a krásná pirátka Alfida, je na pořádný zmatek v trolím království zaděláno. Události se naší partě hodně rychle vymknou z rukou a dá jim spoustu práce, než magickým kamenem probuzené síly ohně a ledu zase zkrotí. A možná se Gerdě a Kaiovi nakonec podaří nalézt i rodiče unesené Severním větrem a dát celou rodinu zase dohromady.

DabingNahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2018 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate