Kalendář akcí

Escobar + DÁREK ke vstupence

Přidat událost do kalendáře

Neděle, 24.06.2018 / 18:00 / Kino Napajedla

3D kino

Španělsko / Bulharsko, 2017, 123 min

Životopisný / Krimi / Drama

Režie: Fernando León de Aranoa, Scénář: Fernando León de Aranoa, Kamera: Alex Catalán

Nepřístupné pro děti do 15 let

Přijď do Kino Napajedla na film ESCOBAR a získej ke vstupence DÁREK od Vitar - Energetické tablety ENERGIT Dextróza pro rychlé doplnění energie s vitaminem C s příchutí pomeranče. Získáš s nimi sílu uniknout jednomu z největších zločinců a vládců kokainového podsvětí.

Escobar, brutální zločinec, bezohledný vrah, narkobaron a vládce kokainového impéria, ve své době jeden z nejbohatších lidí planety. A jeden z nejnebezpečnějších. Pablo, táta, ochránce chudých, manžel a také pozorný milenec. Jednoho musíte nenávidět, druhého můžete milovat.

Dohromady Pablo Escobar, kterému jeho rozporuplnou tvář propůjčil Javier Bardem. Novinářka Virginia Vallejo (Penélope Cruz) poznala nejdříve Pabla, muže, jenž staví domy pro chudinu, umí být zapálený pro věc i galantní. Když objevila Escobara, nelítostného kriminálníka, bylo pozdě. Pablovo kriminální kokainové království stále roste, má miliony dolarů, vlastní malou armádu, drogy prodává v tunách. Chce ale víc a jedno mu stále chybí – respekt. Rozhodne se, že si ho vyslouží zabíjením. Vytoužený respekt mu má přinést krev a co nejvyšší částka na mezinárodním zatykači. Jeho jméno najednou znamená strach, země se zmítá ve válce a teroru, do hrobů putují malí gauneři i vysocí politici. Krvavý pohár ale přeteče a Escobar se stane důležitým cílem pro americké tajné služby.

TitulkyNahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2019 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate