Kalendář akcí

Impresionisté a muž, který je stvořil | UMĚNÍ NA PLÁTNĚ

Přidat událost do kalendáře

Neděle, 25.11.2018 / 18:00 / Kino Napajedla

3D kino

Dokumentární

Přístupné bez omezení

Příběhy umělců, kteří nám otevřeli nový pohled na svět kolem nás: Monet, Renoir, Cezanne, Degas, Pissarro a další - Z MUSÉE DU LUXEMBOURG V PAŘÍŽI, NÁRODNÍ GALERIE V LONDÝNĚ A PHILADELFIA MUSEUM OF ART V USA.

Odhalte příběh umění největších revolucionářů. Monet, Ceazanne, Degas, Renoir: jedni ze světově nejpopulárnějších umělců. Ale kdo byli opravdu? Proč a jak přesně malovali? Chcete-li znát odpověď na tyto otázky, tento jedinečný film Vám zprostředkuje bezkonkurenční přístup k nové velké výstavě se zaměřením na muže, kterým je přisuzován vynález impresionismu z pohledu pařížského sběratele umění Paul Durand-Ruel.

Tato netrpělivě očekávaná mezinárodní výstava je možná nejkomplexnějším průzkumem impresionistů v historii. Bylo to odvážné rozhodnutí Durand-Ruela vystavovat impresionisty v New Yorku v roce 1886. Zaplnil mnohé velké americké galerie mistrovskými díly a také díky němu se zachoval impresionismus naživu v době, kdy se setkal s nelibostí veřejnosti. Tento energický a výmluvný film bude vyprávět svůj nevšední příběh.

TitulkyNahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2019 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate