Bezpečně do kina

Milí diváci, chceme, abyste se u nás cítili bezpečně. Pojďme tedy společně přispět k tomu, že si váš zážitek budete moci užít naplno :) !

Prosíme vás tedy před vstupem do sálu k prokázání bezinfekčnosti: 

  • potvrzením o prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání filmového představení,
  • potvrzením o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny, musí uplynout nejméně 14 dní.

U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.

Prokázání bezinfekčnosti se netýká dětí do 12 let. 

Výše zmíněná pravidla neplatí pro projekce, kterých se účastní výhradně žáci nebo studenti z jedné školy a jejich dozor, nebo taková školní skupina používá vyhrazené prostory a nepřijde tak do kontaktu s ostatními osobami účastnícími se projekce. 

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Výjimkou je případ, kdy divák konzumuje nápoje, nebo pokud má lékařské potvrzení o výjimce z nošení ochranných pomůcek dýchacích cest.

Prosíme vás o respektování a dodržování těchto opatření. Zároveň vás prosíme o trpělivost a vstřícnost směrem k našim zaměstnancům, kteří pouze dodržují opatření. Děkujeme.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Viac informácí o souborech cookie najdete zde.