AKTUALITY

Milí diváci,

kina, stejně tak veškerou kulturu v posledních dnech zahalil smutek. Nicméně jak se říká, tak vše zlé je pro něco dobré! Nejen my, ale všichni provozovatelé kin chtějí (a zároveň i potřebují, co si budeme povídat – bez vás by to nešlo) své diváky. Proto přichází KINO K VÁM DOMŮ. Ano, existuje spousta dalších platforem, jak sledovat filmy, ale vaše oblíbené, kamenné kino, je jen jedno. Nezapomeňte, prosím, i v těchto nelehkých časech na svá kina!

 

 

 

 

 

V tuto chvíli provozujeme dvě platformy, na kterých lze kino doma spustit - Moje kino LIVE od filmového distributora Aerofilms a #VašeKino od Asociace provozovatelů kin, tedy APK. Sledujte prosím náš facebook, kde vždy najdete aktuální informace.

Veškeré projekce uvidíte na našem webu v sekci Program, tak jako obvykle.

U obou platí, že lístek na on-line projekci si kupujete na našich webových stránkách tak, jako jste zvyklí u on-line prodeje doposud (dokonce si můžete koupit své oblíbené sedadlo, a to je přeci faj, ne?). Stejně tak u obou platforem se vám film spustí online, jen k tomu vede trošku jiná cesta. Vše je podrobně vysvětleno u každé projekce , na kterou si koupíte vstupenku.

Důležité je, že on-line prodej lístků končí vždy 60 minut před začátkem představení. Buďte prosím trpěliví, všechny vás postupně „odbavíme kódem“, přes který si film spustíte nebo vás v případě platformy #VašeKino budeme instruovat, jak film spustit. Pak si můžete pohodlně usednout k obrazovce.

Moc si ceníme toho, pokud nás takto podpoříte a koupíte si vstupenku.

U filmů z platformy Moje kino LIVE je jen na vás, jestli zaplatíte základní částku anebo po rozkliku nabídky nás podpoříte částkou vyšší. S vaší podporou se pak budeme moci lépe vrátit k režimu, jak jste byli doposud zvyklí. Vy pomůžete nám (opravdu neskutečně) a na oplátku uvidíte filmy, které jinde neseženete. Navíc často s bonusy, jako je chat, diskuse, úvod aj.

K závěru ještě informace ke vstupenkám, které jste zakoupili na nyní zrušené projekce v kamenné budově - více informací nalezenete ZDE.

Co nás ještě napadá? Prostě jen… Společně to zvládneme ❤! 

Tým Kina Napajedla


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2020 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate