Vstupenky a předprodej

Vstupenky do Kina Napajedla lze zakoupit či rezervovat: 

Osobně

PŘEDNOSTNĚ osobně nebo telefonicky na + 420 577 944 247 v Informačním centru Napajedla (sídlo: Nový Klášter, Komenského 304, Napajedla). 

pondělí, středa, pátek    9:00 - 16:00

úterý, čtvrtek                 9:00 - 17:00

sobota                             9:00 - 17:00 (jen v sezóně červen - září)

neděle                             14:00 - 18:00

Polední pauza                12:00 - 13:00

Vstupenky lze zarezervovat a zakoupit také osobně nebo telefonicky na pokladně Kina Napajedla (sídlo: Na Kapli 459, Napajedla)Telefoní číslo +420 735 753 426 i pokladna dostupná/otevřená pouze hodinu před představením v daný den a během dané projekce.

Online

na kino.napajedla.cz v části program u daného filmu po kliknutí tlačítka "koupit vstupenky" - koupí či rezervací vstupenek poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby Kina Napajedla. Dokument (s názevm GDPR) k dispozici pod tímto odkazem GDPR. Vstupenku lze vytisknout či ukázat pokladní na mobilním zařízení (s názvem filmu a datem projekce).

Nevyzvednuté rezervace propadají automaticky 15 minut před začátkem představení. Uskutečněná rezervace neopravňuje k přednostnímu odbavení u pokladny.

Pokud není akce zrušena či se z technických důvodů neuskuteční, není možné vstupenky vyměnit za jinou akci či vrátit hodnotu vstupného. Zákazník při nákupu lístku souhlasí, že pokud jej nevyužije na danou akci, lístek a jeho finanční hodnota propadá. V případě vrácení částky (zrušení akce či neuskutečnění z technických důvodů na straně poskytovatele) se zákazník dostaví na pokladnu Kina Napajedla či Informačního centra Napajedla nejpozději v den a čas začátku zrušené akce. V případě platby vstupenky on-line nás, prosím, kontaktujte s podrobnostmi (název představení, datum a čas, počet vstupenek a cenu celkem, variabilní symbol platby a číslo účtu, na který má být zaplacená částka poukázána) na mailu kino@napajedla.cz či osobně neodkladně, nejpozději však v den a čas začátku zrušené akce. 

Divákům jsou poskytovány rovněž SLEVY:  

Bijásek (dětská představení) staršího data: slevy na tituly mimo premiéry 

ZTP, ZTP/P: sleva 50% ze vstupného 

KINO SENIOR, MAMA KINO

Slevy lze uplatnit pouze osobně na pokladnách - v Kině Napajedla a v Informačním cetru Napajedla.


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2020 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate