Vstupenky a předprodej

Vstupenky do Kina Napajedla lze zakoupit: 

ONLINE

na kino.napajedla.cz v části program u daného filmu po kliknutí tlačítka "koupit vstupenky" - koupí vstupenek poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby Kina Napajedla. Dokument (s názevm GDPR) k dispozici pod tímto odkazem GDPR. Vstupenku lze vytisknout či ukázat pokladní na mobilním zařízení (s názvem filmu a datem projekce).

Vstupenky lze on-line zakoupit nejpozději 60 minut před začátkem představení. 

 

OSOBNĚ

PŘEDNOSTNĚ osobně v Informačním centru Napajedla (sídlo: Nový Klášter, Komenského 304, Napajedla, + 420 577 944 247 ). 

 

pondělí, středa, pátek   

9:00 - 16:00

úterý, čtvrtek               

9:00 - 17:00

sobota                         

9:00 - 17:00 (jen v sezóně červen - září)

neděle                         

14:00 - 18:00

 

Polední pauza               

12:00 - 13:00

 

Vstupenky lze zakoupit také osobně na pokladně Kina Napajedla (sídlo: Na Kapli 459, Napajedla)Telefoní číslo +420 735 753 426 i pokladna dostupná/otevřená pouze hodinu před představením v daný den a během dané projekce. 

Pokud není akce zrušena či se z technických důvodů neuskuteční, není možné vstupenky vyměnit za jinou akci či vrátit hodnotu vstupného. 

Zákazník při nákupu lístku souhlasí, že pokud jej nevyužije na danou akci, lístek a jeho finanční hodnota propadá. V případě vrácení částky (zrušení akce či neuskutečnění z technických důvodů na straně poskytovatele) se zákazník dostaví na pokladnu Kina Napajedla či Informačního centra Napajedla nejpozději v den a čas začátku zrušené akce. V případě platby vstupenky on-line nás, prosím, kontaktujte s podrobnostmi (název představení, datum a čas, počet vstupenek a cenu celkem, variabilní symbol platby a číslo účtu, na který má být zaplacená částka poukázána) na mailu kino@napajedla.cz či osobně neodkladně, nejpozději však v den a čas začátku zrušené akce. 

Divákům jsou poskytovány rovněž SLEVY:  

Bijásek (dětská představení) staršího data /slevy na tituly mimo premiéry 

ZTP: sleva 50% ze vstupného pokud není uvedeno jinak

ZTP/P: ZTP sleva 50% ze vstupného, doprovd zdarma

KINO SENIOR, MAMA KINO

 

Vrácení vstupného na představení po dobu trvání nouzového stavu :

Peníze za vstupenky zakoupené na pokladnách předprodeje budou vráceny opět na pokladnách (Informační centrum Napajedla nebo Kino Napajedla), a to nejpozději do 31.7.2020. Poté nárok na vrácení bohužel propadá.

Peníze za vstupenky zakoupené on-line byly automaticky vráceny zpět na váš účet. Současně upozorňujeme, že vytvořené rezervace byly automaticky zrušeny. Prosíme o strpení, vrácení může trvat až 90 dnů (aktuální informace ze strany poskytovatele prodejního systému).

Rezervace nejsou poskytovány.

 

Tým Kina Napajedla


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate