Vstupenky a předprodej

! AKTUÁLNÍ INFORMACE !

Milí diváci, na základě vyhlášení nouzového stavu je pro veřejnost od 13. 3. 2020 provoz kamenného Kina Napajedla PŘERUŠEN.

 

ZAHAJUJEME však KINO LIVE - více informací v sekci AKTUALITY.

 

Vrácení vstupného:

Peníze za vstupenky zakoupené na pokladnách předprodeje budou vráceny opět na pokladnách (Informační centrum Napajedla nebo Kino Napajedla), a to po odeznění mimořádné situace. Bohužel v současné situaci (uzavření informačních center a kulturních institucí) není možné vracet peníze v hotovosti. 

Peníze za vstupenky zakoupené on-line budou automaticky vráceny zpět na váš účet. Prosíme o strpení, vrácení může trvat až 90 dnů (aktuální informace ze strany poskytovatele prodejního systému).

Současně upozorňujeme, že vytvořené rezervace byly automaticky zrušeny.

Děkujeme za pochopení situace a těšíme se s vámi ve zdraví naviděnou!
Tým Kina Napajedla

 

 

Vstupenky do Kina Napajedla lze zakoupit: 

Osobně

PŘEDNOSTNĚ osobně v Informačním centru Napajedla (sídlo: Nový Klášter, Komenského 304, Napajedla, + 420 577 944 247 ). 

pondělí, středa, pátek    9:00 - 16:00

úterý, čtvrtek                 9:00 - 17:00

sobota                             9:00 - 17:00 (jen v sezóně červen - září)

neděle                             14:00 - 18:00

Polední pauza                12:00 - 13:00

Vstupenky lze zakoupit také osobně na pokladně Kina Napajedla (sídlo: Na Kapli 459, Napajedla)Telefoní číslo +420 735 753 426 i pokladna dostupná/otevřená pouze hodinu před představením v daný den a během dané projekce.

Online

na kino.napajedla.cz v části program u daného filmu po kliknutí tlačítka "koupit vstupenky" - koupí vstupenek poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby Kina Napajedla. Dokument (s názevm GDPR) k dispozici pod tímto odkazem GDPR. Vstupenku lze vytisknout či ukázat pokladní na mobilním zařízení (s názvem filmu a datem projekce).

Vstupenky lze on-line zakoupit nejpozději 60 minut před začátkem představení. 

Pokud není akce zrušena či se z technických důvodů neuskuteční, není možné vstupenky vyměnit za jinou akci či vrátit hodnotu vstupného. Zákazník při nákupu lístku souhlasí, že pokud jej nevyužije na danou akci, lístek a jeho finanční hodnota propadá. V případě vrácení částky (zrušení akce či neuskutečnění z technických důvodů na straně poskytovatele) se zákazník dostaví na pokladnu Kina Napajedla či Informačního centra Napajedla nejpozději v den a čas začátku zrušené akce. V případě platby vstupenky on-line nás, prosím, kontaktujte s podrobnostmi (název představení, datum a čas, počet vstupenek a cenu celkem, variabilní symbol platby a číslo účtu, na který má být zaplacená částka poukázána) na mailu kino@napajedla.cz či osobně neodkladně, nejpozději však v den a čas začátku zrušené akce. 

Divákům jsou poskytovány rovněž SLEVY:  

Bijásek (dětská představení) staršího data: slevy na tituly mimo premiéry 

ZTP, ZTP/P: sleva 50% ze vstupného 

KINO SENIOR, MAMA KINO


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2020 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate