Kalendář akcí

Nabarvené ptáče | HOST Václav Marhoul

Přidat událost do kalendáře

Úterý, 08.10.2019 / 18:45 / Kino Napajedla

3D kino

Česko / Slovensko / Ukrajina, 2019, 169 min

Drama / Válečný / Historický

Režie: Václav Marhoul, Předloha: Jerzy Kosiński (kniha), Scénář: Václav Marhoul, Kamera: Vladimír Smutný

Nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let

Pro velký divácký zájem přidána MIMOŘÁDNÁ PROJEKCE 4.10 - vstupenky ZDE a 13.10. - vstupenky ZDE. Jedinečný titul, NABARVENÉ PTÁČE, který Václav Marhoul s velkým úspěchem představil na festivalu v Benátkách, uvidí diváci i v napajedelském Kině. K projekci však diváci získají jedinečný bonus, a to účast samotného režiséra, scénáristi a producenta v jedné osobě, Václava Marhoula a jeho úvod k filmu.

Nadčasové poselství o putování a útrapách malého židovského chlapce za druhé světové války. Ve snaze uchránit své dítě před masovým vyhlazováním Židů, posílají rodiče desetiletého syna k tetě Martě na venkov. Teta však záhy nečekaně umírá. Chlapec se tak musí vydat na cestu a protloukat se sám nepřátelským světem, ve kterém platí jen místní pravidla, předsudky a pověry. Kvůli své odlišnosti se během putování setkává se strachem, opovržením a krutostí. Jeho snahu o fyzické přežití ale po válce střídá jiný boj. Boj, kterého si ani není vědom. Boj sama se sebou, boj o svou duši, boj o svojí budoucnost...Nabarvené ptáče je třetím celovečerním filmem, pod kterým je Václav Marhoul podepsán jako scenárista, režisér a producent. Jeho předchozí filmy Mazaný Filip (2003) a především Tobruk (2008) získaly četná domácí i mezinárodní ocenění, včetně Českých lvů.

Vstupné v ceně 130/110 Kč senioři +65 let, studenti do 26 let a členové Filmového klubu Napajedla v předprodeji v Informačním centru Napajedla, v Kině Napajedla a online na www.kino.napajedla.cz

TitulkyNahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2020 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate