Kalendář akcí

Cestovatelský mišmaš 2020

Přidat událost do kalendáře

Sobota, 18.01.2020 / 13:00 / Kino Napajedla

3D kino

NEKOTVÍME, CESTUJEME !A jinak tomu nebude ani na 10. ročníku cestovatelského festivalu! Známí i neznámí světoběžníci a dobrodruzi se s vámi podělí o zážitky ze svých cest na besedách v Kině Napajedla. Program bude opět nabitý a zakončí ho Ondřej Smeykal, který je považován za jednoho z nejlepších neaboriginských hráčů didgeridoo na světě.

Od 13.00 / Přednášky / Kino Napajedla:

- Ondřej Smeykal → povídání z jeho poslední návštěvy u Aboriginců & výjimečné sólové vystoupení na jejich typický hudební nástroj didgeridoo

- Slavek Král → Stopem se psem po Asii

- David Šrámek → Nejlepší treky Jižní Ameriky - Jan Petřík → Hedvábnou stezkou rychle

- Monika Benešová → Moje Pacifická hřebenovka

 

Od 12.00 / Food zóna / Prostor před kinem:

Přijďte poškádlit své chuťové pohárky! Čekají vás gastro zážitky od šéfkuchaře Járy Bonna, který předvede velkolepou kuchařskou show, ve které se v jeden čas snoubí jídlo a hudba. Netradiční průběh kulinářského procesu je doprovázen beatboxem, rapem, zpěvem v kombinaci se zaznamenávanými instrumentálními zvuky do loopstationu. Diváci budou mít možnost se aktivně zapojit do celé show a na závěr ochutnat a zhodnotit výsledný pokrm. Nebudou chybět ani lahodné nejen kávové, ale i ovocné koktejly a dorty kavárny Café Klášter. 

Více aktualit v události na WWW a FB

Změna programu vyhrazena.

Fotoreportáž z předešlého ročníku naleznete ZDE.

 

 

Vstupné:
na celý festival
/přednášky a Food festival/ 180 Kč plné vstupné; 150 Kč studenti do 26 let a senioři + 65 let; ZTP 90 Kč.

Předprodej také osobně na v Informačním centru Napajedla nebo v Kině Napajedla. On-line lze zakoupit pouze vstupenku v plné ceně 180 Kč. 

Upozornění: V rámci akce mohou být pořizovány fotografie a videozáznamy sloužíci k propagačním aktivitám pořadatele.Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2020 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate