Kalendář akcí

Vzhůru za sny

Přidat událost do kalendáře

Sobota, 01.08.2020 / 15:30 / Kino Napajedla

3D kino

všechny plakáty (12) Vzhůru za sny Dánsko Dr?mmebyggerne Slovensko Minna a továreň na sny Velká Británie Dreambuilders Rodinný / Animovaný Dánsko, 2020, 81 min

Rodinný / Animovaný

Režie: Kim Hagen Jensen, Scénář: Kim Hagen Jensen, Søren Grinderslev Hansen, Hudba: Kristian Eidnes Andersen

Přístupné bez omezení

Život dvanáctileté holky Míny se obrátí vzhůru nohama hned nadvakrát. Poprvé, když proti své vůli dostane nevlastní sestru Jenny. Ta je stejně stará jako ona, zničehonic se přistěhovala, je strašně otravná a všichni očekávají, že se z nich stanou nejlepší kamarádky. A pak podruhé, když ve spaní během jednoho snu objeví senzační tajemství. Přijde totiž na to, jak vlastně sny vznikají. Díky šťastné nehodě zjistí, že svět snů má podobu nekonečných filmových studií, které připomínají Hollywoodskou továrnu na sny. A že každý z nás tam má vlastní filmový štáb a režiséra svých snů. Samozřejmě je ohromena, se všemi pracovníky a pomocníky snových filmových studií se seznámí, nechá si všechno pěkně vysvětlit a taky ukázat sny svých blízkých.
A potom ji k hrůze všech lidí ze štábu napadne to, co asi každého. Co se stane, když zkusí ovlivnit snění někoho jiného a zasáhnout do jeho scénáře? Tady přidat něco legračního a tady něco trošku strašidelného? Jde to! Je to úžasný objev, který slibuje obrovskou zábavu. Upřímnou, ale i škodolibou. Mína se rozhodne měnit sny svojí nevlastní sestře Jenny a trochu jí to nandat. Nejdřív trošku, pak o něco víc. Vždyť je tak nesnesitelná! Zahrávat si s lidskými sny může mít ale velké následky. Ve světě, kde se staví sny, čeká nakonec Mínu i její nevlastní sestru obrovské dobrodružství. Představivost a fantazie jsou v tomto případě pouze začátek.

DabingNahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2020 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate