Filmový klub

Filmové klasiky a nová díla světové i domácí kinematografie z distribuce různých artových distributorů - to vše  2 čtvrtky nebo pondělky v měsíci. Mnohdy nízkorozpočtová produkce filmů, které se odlišují od komerce, mainstreamu, snažíci se pracovat s estetikou filmů a filmových postupů. 

Na pokladně Kina Napajedla si můžete opět zakoupit kartičku od AČFK pro rok 2022, díky které budete mít automaticky po dobu kalendářního roku 2022 slevu minimálně 20 Kč na klubové projekce a další výhody nejen v Kino Napajedla, ale také v dalších kinech. Průkazku zakoupíte za 80 Kč.

Členský průkaz Asociace českých filmových klubů je platný ve všech filmových klubech po celý rok 2021 (ČR i SR). Opravňuje také ke slevám na vybraných filmových a divadelních akcích včetně zlevněné akreditace na Letní filmovou školu.  Seznam akcí/výhod najdete ZDE.

Aktuální program filmového klubu

V nejbližší době nemáme naplánované žádné promítání či akce tohoto typu

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Viac informácí o souborech cookie najdete zde.