sobota
30. 7.
19:00
Hádkovi

Hádkovi

Premiéra, Komedie, Nevhodný pro děti do 12 let

Česko, 2022, 95 min

Tato akce již proběhla a nelze na ni zakoupit vstupenky

Další termíny

pondělí
14. 11., 10:00
70 Kč
pondělí
14. 11., 15:00
70 Kč

Režie: Vojtěch Moravec, Scénář: Vojtěch Moravec, Sandra Nováková, Kamera: Jan Drnek, Hudba: Eliáš Jeřábek, Ondřej Gregor Brzobohatý

Každý z nás někoho takového v rodině má a všichni věříme, že to nejsme my. Když se sejde rodina, je to vždy radost. Pokud se ale dlouhodobě nemusíte ani s bratrem ani se sestrou, ani s jejich rodinami, je to setkání plné přetvařování a společenských frází, které se dřív nebo později ukáží jako lživé. Co teprve, když se potkáte při té nejsmutnější události, která čeká každou rodinu? Dědeček rodu je na smrtelné posteli a vy jste se postupně setkali za účelem přeměřování jeho bytu, abyste zjistili, kolik to hodí až jeho srdce dobije. Co teprve, když vás u toho nachytá jeho syn – váš otec a oznámí vám, že dědeček má ještě poslední přání – jet se svou rodinou k moři, protože ho ještě nikdy neviděl? Co když ale dědeček umře v zahraničí? Co když ho nikdo nepojistí? Co když máte s bratrem jiné politické názory? Co když je vaše sestra biomatka? Co když si vaše ženy závidí? Co když se roky navzájem pomlouváte a víte to o sobě? Co když se k tomu všemu milujete, protože jste rodina?

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Viac informácí o souborech cookie najdete zde.