Filmový klub

Filmové klasiky a nová díla světové i domácí kinematografie z distribuce různých artových distributorů - to vše  2 čtvrtky nebo pondělky v měsíci. Mnohdy nízkorozpočtová produkce filmů, které se odlišují od komerce, mainstreamu, snažíci se pracovat s estetikou filmů a filmových postupů. 

Na pokladně Kina Napajedla si můžete opět zakoupit kartičku od AČFK pro rok 2022, díky které budete mít automaticky po dobu kalendářního roku 2022 slevu minimálně 20 Kč na klubové projekce a další výhody nejen v Kino Napajedla, ale také v dalších kinech. Průkazku nyní zakoupíte do konce roku za poloviční cenu! Tedy jen 40 Kč.

Členský průkaz Asociace českých filmových klubů je platný ve všech filmových klubech po celý rok 2021 (ČR i SR). Opravňuje také ke slevám na vybraných filmových a divadelních akcích včetně zlevněné akreditace na Letní filmovou školu.  Seznam akcí/výhod najdete ZDE.

Aktuální program filmového klubu

pondělí
12. 12.
18:30

Moneyboys | Ozvěny Mezipater | debata + host Pavel Bicek

Filmový klub, Titulky, Nepřístupný mládeži do 15 let

Letošní 23. ročník queer filmového festivalu Mezipatra, který probíhá v Brně a v Praze, se neobejde bez ozvěn v našem kině! Rozhodli jsme se pro snímek Moneyboys a po projekci tohoto filmu se můžete těšit na debatu s hostem Pavlem Bickem, zakladat...

140 Kč
neděle
18. 12.
18:30

Mrtvý muž

Filmový klub, Titulky, Nevhodný pro děti do 12 let

Bill Blake přijíždí na Divoký západ, aby nastoupil na místo účetního, proti své vůli se stává legendárním zabijákem. Svérázná westernová parodie. Kultovní film Jima Jarmusche.

120 Kč

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Viac informácí o souborech cookie najdete zde.