Filmový klub

Filmové klasiky a nová díla světové i domácí kinematografie z distribuce různých artových distributorů - to vše zpravidla 2 čtvrtky v měsíci. Mnohdy nízkorozpočtová produkce filmů, které se odlišují od komerce, mainstreamu, snažíci se pracovat s estetikou filmů a filmových postupů. 

Na pokladně Kina Napajedla si můžete opět zakoupit kartičku od AČFK pro rok 2021, díky které budete mít automaticky po dobu kalendářního roku 2021 slevu minimálně 20 Kč na klubové projekce a další výhody nejen v Kino Napajedla, ale také v dalších kinech. Průkazku zakoupíte za 80 Kč.

Členský průkaz Asociace českých filmových klubů je platný ve všech filmových klubech po celý rok 2021 (ČR i SR). Opravňuje také ke slevám na vybraných filmových a divadelních akcích včetně zlevněné akreditace na Letní filmovou školu.  Seznam akcí/výhod najdete ZDE.

Aktuální program filmového klubu

čtvrtek
23. 9.
18:00

Manželství | HOST režisérka Kateřina Hager

Filmový klub, Titulky, Přístupný bez omezení

Láska za časů internetu aneb Dramatický boj za naplnění jednoho výjimečného manželství. V rámci speciálního promítání vás čeká ÚVOD k filmu a po jeho skončení následuje BESEDA s režisérkou Kateřinou Hager.

110 Kč

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Viac informácí o souborech cookie najdete zde.