Filmový klub

Filmové klasiky a nová díla světové i domácí kinematografie z distribuce různých artových distributorů - to vše zpravidla 2 čtvrtky v měsíci. Mnohdy nízkorozpočtová produkce filmů, které se odlišují od komerce, mainstreamu, snažíci se pracovat s estetikou filmů a filmových postupů. 

Na pokladně Kina Napajedla si můžete opět zakoupit kartičku od AČFK pro rok 2021, díky které budete mít automaticky po dobu kalendářního roku 2021 slevu minimálně 20 Kč na klubové projekce a další výhody nejen v Kino Napajedla, ale také v dalších kinech. Průkazku zakoupíte za 80 Kč.

Členský průkaz Asociace českých filmových klubů je platný ve všech filmových klubech po celý rok 2021 (ČR i SR). Opravňuje také ke slevám na vybraných filmových a divadelních akcích včetně zlevněné akreditace na Letní filmovou školu.  Seznam akcí/výhod najdete ZDE.

Aktuální program filmového klubu

čtvrtek
16. 12.
19:30

Last and First Men

Filmový klub, Titulky, Nevhodný pro děti do 12 let

V daleké budoucnosti se lidská rasa ocitá na hraně zániku. Z její bývalé slávy zbývají už jen osamělé a surreálné monumenty, které vysílají naléhavá poselství do prázdnoty vesmíru. Jediný, posmrtně dokončený film vlivného islandského skladatele Jó...

110 Kč

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Viac informácí o souborech cookie najdete zde.