Kariéra

Do našeho týmu aktuálně hledáme, obsazujeme tyto pozice:

PROVOZNÍ Café Klášter a kinobaru Kina Napajedla

Café Klášter a Kino Napajedla hledá do svého týmu provozní/provozního. Hledáme člověka '2v1', který je schopen vést kavárnu i kinobar v rámci Klubu kultury Napajedla.

Pracovní náplň:

- Zajištění provozu kavárny a kinobaru

- Vedení týmu stávajících pracovníků

- Nábor nových brigádníků, plánování směn (hodnocení + motivace)

- Komunikace s dodavateli, s vedením organizace a města Napajedla

- Realizace objednávek

Nabízíme:

- Práci na HPP, rozsah práce přibližně 0,75 úvazku v zaběhnutém provozu kavárny a 0,25 úvazku v kinobaru

- Zaměstnanecké slevy a výhody (vstupenky na akce, kino a pod.)

- Možnost dalšího rozvíjení sortimentu kavárny dle vlastních nápadů

- Možnost zapojení se do dramaturgie programu Klubu kultury

- Pracovní doba nerovnoměrná

- Nástup od 1. 11. 2021 (možnost nástupu na DPP od 1. 9. 2021)

- Plat je stanoven podle nařízení vlády 341/2017 Sb., v platném znění

Požadujeme:

- Praxe s provozováním kavárny nebo baru velkou výhodou

- Organizační schopnosti, spolehlivost a veselou mysl

- Časová flexibilita (práce o víkendech a pozdních nočních hodinách na kulturních akcích)

- Dobrá fyzická a psychická kondice

- Čistý trestní rejstřík

- Řidičský průkaz sk. B

V případě zájmu pošlete váš životopis na adresu: administrativa.kkn@napajedla.cz. Bližší informace vám rádi zodpovíme na tel.: +420731465652

PRACOVNÍK Informačního centra Napajedla

Zajímá vás, jak funguje provoz Informačního centra a Muzea Napajedla? Staňte se součástí skvělého týmu! Hledáme kolegu/kolegyni do Informačního centra Napajedla.

Co nabízíme:

DPP, 100 Kč / hod, max. 300 hodin za rok, benefit v podobě volného vstupu na kulturní akce KKN a filmová představení.

Požadujeme:

směny s důrazem na víkendový provoz, spolupráce na akcích pořádaných Klubem kultury Napajedla. V případě vzájemné dohody je možná dlouhodobá spolupráce.

Stručný životopis zasílejte na infocentrum@napajedla.cz .