Pronájmy a reklama

Školení, konference, individuální pronájmy, koncerty

Hledáte prostory pro uspořádání firemního školení, konference či prezentace pro obchodní partnery? Kino Napajedla disponuje audiovizuální technikou, která vyhoví vašim požadavkům. Kinosál disponuje kapacitou 170 míst + 2 místa pro vozíčkáře.

V prostorách předsálí je možné uspořádat zařízení tak, aby poskytlo prostor pro občerstvení formou rautu. Samozřejmostí je nabídka občerstvení z KINOkavárny.

On screen, off screen reklama v Kino Napajedla

Nabízíme také možnost firemní prezentace v kinosále před filmovou projekcí či v předsálí.

Reklamní spoty mohou být statické či animované. Veškerá on screen reklama na filmovém plátně musí být vytvořena ve formátu DCP (Digital Cinema Package). Jsme schopni zajisitit rovněž úpravu či výrobu samotného spotu dle požadavků zákazníka.

Reklamní sdělení lze zacílit na konkrétní cílovou skupinu diváků (maminky na mateřské dovolené, rodiny s dětmi, senioři, populace 20 +).

Pro bližší informace o možnostech spolupráce nás neváhejte kontaktovat na kino@napajedla.cz nebo produkce.kkn@napajedla.cz Rádi vám sestavíme nabídku na míru.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Viac informácí o souborech cookie najdete zde.