neděle
8. 8.
21:00
Matky | Letňák na Klášteře

Matky | Letňák na Klášteře

Letní kino, Komedie, Nevhodný pro děti do 12 let

Česko, 2021, 95 min

Tato akce již proběhla a nelze na ni zakoupit vstupenky

Režie: Vojtěch Moravec, Scénář: Vanda Zaplatílková, Sandra Nováková, Kamera: Jan Drnek, Hudba: Ondřej Gregor Brzobohatý

PROMÍTÁNÍ PROBĚHNE v budově Kina, Na Kapli 459. Užijte si letní večer LETŇÁKU na nádvoří Nového Kláštera v Napajedlích. Promítání začíná ve 21.00, připraveno je občerstvení, lehátka či křesla. Otevřena je také kavárna Café Klášter. Vstupné činí 100 Kč a je v prodeji na místě. V případě deště se projekce ruší a bude stanoven jiný termín.  VSTUPENKY v prodeji na místě.

Mohl by to být film o ženách v nejlepších letech, které jsou elegantní, sebevědomé, chytré, užívají si, a probírají spolu chlapy, vztahy a sex. Čtyři celoživotní kamarádky z chystané komedie takové jsou, ale k tomu všemu se starají o děti, nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Ústřední postavou je Sára s tváří Hany Vagnerové. Má hezkej zadek a tak ho začala fotit a stala se profesionální influencerkou. Jako úplně čerstvá matka se chystá napsat knihu, ale představovala si to celé takové jednodušší. Petra Hřebíčková představuje trochu snobskou, zato dost osamělou Hedviku. Její manžel workoholik je doma jen zřídka. Sandra Nováková, jako Zuzana, je po rozchodu bez peněz, je upracovaná a uhoněná matka dvou sígrů. A nakonec Gabriela Marcinková jako Eliška, která má skvělého kluka, naprosto nesnesitelné rodiče, je těhotná a pořád zvrací.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Viac informácí o souborech cookie najdete zde.