Minuta věčnosti + HOSTÉ Rudolf Havlík a Martina Babišová | 6. 10. 2021

Příjemný středeční večer nás čekal ve společnosti dvou hostů, a to režiséra a spoluscénáristy Rudolfa Havlíka a herečky Martiny Babišové, kteří přijeli představit nový snímek Minuta věčnosti. 

Film, který je pro svou formu natáčení i počet herců poněkud pro českou scénu netypický, otevřel prvně Rudolf Havlík už při své první návštěvě napajedelského kina v červnu. Překrásná kamera Václava Tlapáka zachycující prostředí Islandu a vztah otce (Jiří Langmajer) a jeho dcery (Martina Babišová) utváří divácky velmi zajímavý titul. 

Oba hosté představili divákům také své další záměry a projekty, které chystají, ale zároveň zodpověděli několik otázek směřujících zejména k uváděnému snímku. Pokud jste nestihli dorazit, Minutu věčnosti uvádíme i v pondělí 1. 11. v 18:00.

Děkujeme všem zúčastněným za úžasnou atmosféru a těšíme se na další setkání s panem režisérem, které máme přislíbeno  na jaro roku 2022.

FOTO: Marian Vaňáč

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Viac informácí o souborech cookie najdete zde.